Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fatih Mollahasanoğlu Değirmendere Albarakatürk Müdürü Oldu
21 Kasım 2013 Perşembe Saat 08:20
Fatih Mollahasanoğlu Türkiye'de Katılım Bankacılığının öncülerinden olan Albarakatürk'ün Trabzon Değirmendere'de açtığı yeni şubenin müdürlüğüne atandı.

Fatih Mollahasanoğlu Türkiye'de Katılım Bankacılığının öncülerinden olan Albarakatürk'ün Trabzon Değirmendere'de açtığı yeni şubenin müdürlüğüne atandı. Yeni şubeyi yapılandırmak ve kurmak için müdür olarak atanan  Fatih Mollahasanoğlu 13 yıldır Albarakatürk'te çalışıyor. Mollahasanoğlu aynı bankanın Trabzon merkez şubesinde ikinci müdür olarak görev yapıyordu.

Fatih Mollahasanoğlu;

1976'da Çaykara'ya bağlı olan daha sonra Dernekpazarı'na bağlanan Soğanlı köyüne komşu Zincirlitaş(Promut) köyünde doğdu. 1994 yılında Çaykara İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Sonrasında izzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Halen Marmara Üniversitesi Bankacılık Bölümünde Yüksek Lisansına devam ettiriyor. 2000 yılında İstanbul Albaraka Genel Merkezinde stajyer olarak başladığı meslek hayatına Trabzon Merkez Albaraka'da devam etti. Son olarak burada ikinci müdür pozisyonunda görev yapmakta olan Mollahasanoğlu yeni açılan Değirmendere şubesine müdür olarak atandı. Mollahasanoğlu Sosyal sorumluluk kapsamında çeşitli vakıf ve derneklerin üyesi olup evli ve iki çocuk babasıdır. 

Bu haber toplam 1637 defa okundu.
tebrikler
hanefi y sevinç
arkadaşımı tebrik eder başarıların devamını dilerim
22 Kasım 2013 Cuma Saat 16:21
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SİTE ANKET
Sizce Çaykara'da Yüksekokul Açılmalı mıdır?
Kesinlikle Açılmalıdır
Açılsa İyi olur
İlgi Alanıma Girmiyor
Açılmasa Daha İyi
Kesinlikle Açılmamalıdır
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2002-2015 Çaykara Gazetesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR